Çankaya Büyükada Oteli – İletişim – 0216 382 5013


Buyukada_Cankaya_Otel_Iletisim

Merhaba sevgili misafirimiz,

Büyükada’da eşsiz bir gece geçirmek istiyorsanız ve Büyükada’da konaklama yapmak üzere bir Büyükada oteli arıyorsanız, Büyükada otellerinin en güzeli Büyükada Çankaya otel, konumu, şıklığı, ambiansı ve ışığı ile siz sevgili ada aşığı nadide insanlar için mükemmel bir seçenek! İsmini bulunduğu Büyükada Çankaya mevkiisinden alan Büyükada Çankaya otel, sadece Büyükada otel fiyatları açısından en cazip otel olmakla kalmayıp, Büyükada’da konaklama hayal eden ada aşığı özel insanlar içinde, gerek konumu, gerekse de bünyesinde barındırdığı Büyükada’da doğmuş büyümüş personelin samimi misafirperverliği ve hizmeti ile ile Büyükada otelleri içerisinde en tercih edilen otel olarak ön plana çıkmaktadır.


İletişim bilgilerimiz:
Büyükada Otelleri telefon: 0216 382 5013 (resepsiyon / yol tarifi / fiyat bilgisi)
Büyükada Otelleri rezerv : 0216 382 1084 (rezervasyon)
Büyükada Otelleri rezerv : 0216 382 2333 (yukarıdaki telefonlar meşgul ise)

Fax : 0216 382 5014

E-mail : info@buyukadacankayaotel.com
Adres : Çankaya caddesi No:14 Büyükada, İstanbul

Büyükada Çankaya otel‘in sayfalarını inceledikten sonra, isterseniz yukarıdaki numaralardan arayabilirsiniz bizi, ya da Büyükada Çankaya otel‘in fiyat listesini info@buyukadacankayaotel.com adresine email göndererek isteyebilirsiniz. Fiyat bilgisi için hazır bir emailimiz var ve siz bize email gönderir göndermez otomatik olarak email adresinize gönderiliyor.

Cumartesi günleri (kutsal günler) Büyükada otellerinin en çok talep aldığı günler olduğu için haftasonu fiyatlarında pek bir değişiklik yapamıyoruz. Buna rağmen hafta içleri fiyat konusunda biraz daha esneklik tanıma şansımız var. Üstelik müsaitlik varsa, bazen küçük sürprizler de yapabiliyoruz miasfirlerimize. Bir de size küçük bir ipucu verelim, en uygun fiyatları her zaman otelin kendisinden alabilirsiniz. En nihayetinde otelin müsaitlik durumunu en iyi bilecek kişi otelin kendisidir.

Hayattan bir gün çalıp Büyükada’da bir yaz gece romantik bir konaklama, büyükada otellerinin en güzeli Büyükada Çankaya otelin ada aşığı nadide insanlara sunduğu özel bir hizmettir.