Odalarımız


Odalarımız

Oda tiplerimiz 5 kategoriden oluşmaktadır. Oda fiyatları odaların binadaki lokasyonuna ve manzarasına göre değişmektedir. Odaların iç dekorasyonu tamamen aynıdır. Bütün odalarımızda klima, televizyon, buzdolabı kendi banyosu bulunmaktadır. Oda tipleri şunlardır:
A) DELUXE TERASLI ODALAR : Bunlar kendi terası olan odalarımızdır. Bazıları full, bazıları ise kısmi deniz manzaralıdır. Mehtaba karşı şarap keyfi yapılabilecek odalarımızdır.
B) DELUXE BALKONLU DENİZ MANZARALI: Bunlar balkonlu, üst katlarda yer alan deniz manzaralı odalarımızdır.
C) DELUXE BALKONLU BAHÇE MANZARALI: Bunlar balkonlu, bahçe manzaralı odalarımızdır. Bu odalarımız bahçeye bakmaktadır.
D) DELUXE BALKONLU CADDE MANZARALI: Bunlar Çankaya caddesine bakan odalarımızdır.
E) SUPERIOR ODALAR – VERANDALI: Bunlar ana binamızın bahçe katında yer alan odalarımızdır.
F) SUPERIOR ODALAR – MÜSTAKİL:
Bunlar bahçedeki küçük binamızda yer alan odalarımızdır.

G) STANDARD ODALAR: Zemin katta yarım pencereli odalarımızdır. Bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. Bu odalarımızda manzara bulunmamaktadır, fakat ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Odalarımız tasarımını misafirlerimizn kendilerini çok özel hissedebileceği gibi tasarlamaya çalıştık. Toplamda 30 odası olan otelimizin oda çeşitleri, binadaki konumuna göre, teraslı veya balkonlu olup olmadığına göre, farklı manzaralarına göre kategorize edilmiştir.

Cadde odalarımız olarak nitelendirdiğimiz odalarımız Çankaya caddesine cephesi olan odalarımızdır. Bu odalarımızdan tura çıkan faytonları seyredebilirsiniz. Bu odalarımızın bir kısmının paylaşımlı balkonu bulunmaktadır

 

 

Deluxe odalarımız olarak nitelendirdiğimiz odalarımız bahçe tarafına bakan balkonlu odalarımızdır. Bu odalarımızın bir kısmı ise kısmi deniz manzaralıdır, bir kısmı ise sadece bahçe manzaralıdır.

 

 

Teraslı odalarımız ise kendi terası olan deniz manzaralı odalarımızdır. Bu odalarımızın bir kısmı full, bir kısmı ise kısmi deniz manzaralıdır.

 

Bir de youtube’da bir tanıtım videosu hazırladık. Beğenilerinize sunuyoruz:

 

Yukarıdaki resimlerin yanısıra personelimizin fotoğraflamış olduğu resimler aşağıda yer almaktadır.

Aşağıda otelimizin odalarından personelimiz tarafından çekilmiş bazı kesitler yer almaktadır.

 

 

Odalarımızdan genel görüntüler.

 

Teras odalarımızdan görüntüler.

 

 

Banyolarımızdan detay görüntüleri.