Toplantı, Düğün, Davet ve Organizasyon Yemek Hizmetleri


Buyukada_Cankaya_Otel_Toplanti_1

Sevgili misafirlerimiz,

Sizleri konumu, kullanışlılığı, misafirperverliği ve kusursuz hizmeti, enfes yemekleri ile Büyükada Çankaya Otel’de, konuklarınızın ve sizin memnuniyet gülümsemenizle ve tatlı hatıralarla hatırlayacağı unutulmaz davet, toplantı, parti yada düğün, nişan organizasyonlarına birlikte imza atmaya davet ediyoruz. Otelimiz Büyükada Çankaya Otel’in bahçesinde ve terasında elit davetleriniz ve özel günlerinizde davetlilerinize unutamayacakları bir mutluluk gecesi yaşatabilirsiniz. Sadece aileniz ve sevdiklerinizle beraber kutlamak istediğiniz düğün, nikah ya da nişan organizasyonlarınız için size İstanbul’un incisi Büyükada’da hayalinizdeki elit davetleri sunuyoruz. Büyükada’nın en şık mevkiindeki Büyükada Çankaya Otel’de, özel günlerinize bahçe/teras konseptleriyle otantik bir hava katabilirsiniz.

Büyükada Çankaya Otel olarak misafirlerimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz çalışmalar yapmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından, taşıma ve sunuş aşamasına kadar hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır. Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz. İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. Kaliteli ekipmanlarımız, güleryüzlü, eğitimli, disiplinli personelimizle Büyükada Çankaya Otel olarak profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışımızla mükemmele ulaşmak ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak hedefimizdir.

Büyükada Çankaya Otel, Büyükada’daki toplantı, seminer, ilaç tanıtım organizasyonları, doktor uzmanlık yemekleri, tanıtım toplantıları, bayii toplantıları, firma yemekleri, özel geceler, toplu yemek davetlerinizde ve ayrıca, düğün, nişan, sünnet, yıldönümü, doğum günü, parti , kır düğünü ve diğer özel gece ve kutlamalarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

  • Davet ve kutlamalar
  • Düğün organizasyon, nişan törenleri
  • Ürün lansmanları
  • Basın Toplantıları
  • Çesitli seminer ve paneller
  • Bayii toplantıları
  • Gala yemekleri
  • Yıldönümleri ve özel günler